Zakładka Oferty już od dłuższego czasu wpisuje się zakres ergonomiczności platformy Rachunki imoje. Jej głównym zastosowaniem jest umożliwienie klientom skorzystania z unikatowych i atrakcyjnych ofert, tworzonych przez naszych Partnerów oraz zapoznanie się z ich najnowszymi usługami.

Dostęp do niej znajduje się na pasku menu na platformie.

Po otworzeniu zakładki, na ekranie pojawi się okno z listą aktualnie dostępnych ofert - promocji i reklam naszych zewnętrznych Partnerów.

Widoczne oferty można podzielić na 3 typy, w zależności od sposobu ich działania:

  • zawierające kupony do wykorzystania na platformie Rachunki imoje

    Przechodząc do oferty danego Partnera z poziomu tej zakładki i spełniając warunki promocji zyskujesz szansę na zdobycie kuponów na swoje rachunki.

  • zawierające zniżki na usługi lub produkty Partnera

    Korzystając z oferty danego Partnera, z poziomu tej zakładki aktywujesz unikalną zniżkę na powiązane produkty lub usługi.

  • mające charakter informacyjny

    Ten typ ofert odpowiada ogłoszeniom naszych Partnerów, które pełnią funkcję reklamy.

Po pojawieniu się nowych ofert przy zakładce Oferty ukaże Ci się pomarańczowe kółko z powiadomieniem wskazującym na liczbę niewyświetlonych jeszcze okazji.

Jak brać udział w ofertach zawierających kupony do wykorzystania na platformie Rachunki imoje?

W celu skorzystania z oferty Partnera zewnętrznego z widoczną kwotą kuponu, otrzymywanego do użycia na platformie Rachunki imoje należy:

  1. Wyłączyć narzędzia blokujące linki trackucące - np. AdBlock.

  2. Zawrzeć umowę z danym Partnerem poprzez przejście przez reklamę. Można to uczynić za pomocą przycisku "Sprawdź", ukazującemu się każdorazowo po otworzeniu oferty.

Kupon zostanie przyznany po pozytywnej weryfikacji oraz po zakończeniu miesiąca kalendarzowego (nie później niż w terminie do 45 dni od skorzystania z oferty) i może zostać wykorzystany tylko i wyłącznie przy płatnościach za opłaty pobrane przy pomocy "Połączenia z systemem eBOK".

Ważność kuponu to 3 miesiące.

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?